Nadační fond HCS přispěl například na rehabilitační pobyt útočníka Jaroslava Zářeckého či zájezd na mládežnický turnaj do Švýcarska, aby se snížily náklady pro rodiče hráčů. Každý prosinec Nadační fond HCS hradí výdaje spojené s pořádáním mezinárodního mládežnického turnaje "O vánoční puk Nadace HCS" kategorie 5. tříd.

Vladimír Tošovský, člen správní rady Nadačního fondu HCS, předal šek na 150 000 Kč na rehabilitační pobyty Jaroslavu Zářeckému. Ten je bývalým mládežnickým hráčem Sparty a utrpěl vážné zranění při dopravní nehodě.

Nadační fond HCS zakoupil hokejové výstroje pro děti ze sociálně slabších poměrů, které hrají za nejmladší kategorie Sparty.

Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA, předává Nadačnímu fondu HCS šek na 250 000 Kč.

Sparťané o Nadaci:

PODPOŘ NADACI: 4321043210/2700